Hakkımızda

DESOWA Bilişim - Yazılım Hizmetleri Tasarım Hizmetleri

Desowa bilişim müşterilerine outsource insan kaynağı, proje analizi, proje geliştirme ve teknolojik danışmanlık alanlarında uygun maaliyetli ve kaliteli iş sunma temel prensibi ile çalışan Akıllı Şehirler, E-Ticaret, Eğitim, Turizm, Sağlık, Bankacılık ve Finans, Lojistik ve Taşımacılık ile Esports ve Oyun gibi endüstrilerde deneyim sahibi bir bilişim firmasıdır.

Sürecin ilk etabında müşteri ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit ederek maaliyet tasarufu sağlayan ve verim katacak çözümü müşteriye sunmayı hedeflemekteyiz.

Uçtan uca çözümler sağlıyoruz. Danışman, analist ve mimari ekibimizin planladığı çözümleri teknoloji geliştirme ekiplerimiz ile hayata geçiriyoruz.


Sizler için bu prensipler çerçevesinde

  • Tasarım Hizmetleri,
  • Web Site Tasarım ve Geliştirme,
  • Web Uygulama Geliştirme,
  • Mobil Uygulama Geliştirme,
  • E-Ticaret Yazılımları ile
  • Devops-Cloud

Kaliteli bir ürün teslimi ilkesiyle başlayan yazılım geliştirme sürecimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, hızlı ve çevik aksiyonlar alarak proje odaklı yeni teknoloji tercihleri ile sürdürülmektedir.

Teknolojik imkânların müşterilerimizin talepleri ile eşleştirilmesi, geliştirilecek ürünün kullanıcı penceresinden değerlendirilmesi ve geliştirme süreçlerine tüm bu donelerin ithal edilmesi sağlanmaktadır.

Deneyimli ekibimizin, iş hâkimiyeti, geliştirme sürecinde müşterilerimiz ile iletişimi, test, dokümantasyon ve destek faaliyetlerindeki başarısı müşteri memnuniyetleri ile tasdiklenmektedir

İlk önceliğimiz kaliteli yazılımı hızlı bir şekilde müşterilerimize teslim edebilmektir. Bu amaçla projelerimizi modüler bazlı olarak geliştirmekte, sürecin ilk aşamalarından itibaren sürekli teslimlerle müşterilerimizin yazılımı çok önceden kullanması ve geliştirme sürecine dahil olması sağlanmaktadır.

900
8+
5+
30+

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, onlara yarar sağlayacak, gerçek değer katacak yazılımlar üretmektir ve ihtiyaçlarda meydana gelebilecek değişiklikler projenin sonraki aşamalarında dahi yazılımlarımıza aksettirilmelidir.

Test, güdümlü tasarım, kapsamlı otomatik testler, sürekli entegrasyon, basit tasarım gibi pratikler sayesinde değişikliklerin getireceği maliyetleri minimuma indirmekte ve süreci değişikliklere çabuk adapte hale olunabilecek şekilde yürütmekteyiz.

Projelerimizdeki gelişmelerin esas ölçüsü, o ana kadar geliştirilmiş özellikler ve çalışan yazılımdır.

Ekibimiz kısa sürelerle toplanmakta, çalışma yöntemlerini gözden geçirmekte ve daha etkili çalışmak için geriye dönük (retrospective) toplantılar yaparak durumları gözden geçirmektedir.

Sizde başarıya ulaşmak için Desowa ailesine katılın

DESOWA